0_Македонија.ПорталПолитика

Амбасадорот Силвестри во посета на Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип

Во посета на Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип денеска ќе биде Амбасадорот на Италија во Република Северна Македонија, Андреа Силвестри.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close