0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитикаПолитички партии

Алтернатива утревечер ќе излезе со став дали ќе биде дел од владината коалиција

Алтернатива утревечер за во 18 часот има закажано седница на Централното претседателство, што беше одложена поради тридневната жалост и автбуската несреќа во Бугарија во која загинаа 45 патници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close