0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитикаПолитички партии

Алтернатива одлучува дали ќе биде дел од владината коалиција

Партијата Алтернатива за вечер во 18 часот има закажано седница на Централното претседателство, што беше одложена поради тридневната жалост и автобуската несреќа во Бугарија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close