0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Алонсо подготвен за тренерското место во Баер Леверкузен

Алонсо беше назначен за нов тренер на Баер Леверкузен, откако швајцарскиот стратег Херардо Сеоане доби отказ по завчерашниот пораз од Порто (2-0) во Лигата на шампиони.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close