0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Алек Болдвин се спогоди со семејството на убиена Хачинс

Според спогодбата, продукцијата на филмот ќе продолжи во јануари со првичниот режисер на филмот, Џоел Соуза. Метју Хачинс, вдовецот на Халина, ќе биде извршен продуцент.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close