СпортСпорт.СлајдерФудбал

Алексија Путелас ја освои женската „Златна топка“ за 2021 година

Алексија Путелас е годинешната добитничка на најважната индивидуална фудбалска награда во женска категорија „Златната топка“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close