БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Албанскиот специјален суд и обвинителство ќе ги  обезбедува Националната гарда

За безбедноста на  Специјалниот суд и Специјалното јавно обвинителство за корупција и организиран криминал (СПАК) ќе се грижат припадниците на албанската Национална гарда

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close