БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Албанија платила 1,5 милиони евра за изработка на договорот за морската граница со Грција

Албанската Влада минатата година потрошила околу 1,5 милиони евра за изработка на договорот за испраќање на прашањето за морската граница со Грција до Меѓународниот суд на правдата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close