БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Албанија: Литар масло за јадење 3,1 евро, литар нафта две евра

Жителите на Албанија првомајските празници ги дочекаа со нови цени на основните прехранбени артикли и горивата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close