БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Албанија годинава очекува над шест милиони туристи

Според најавите на албанските туроператори, годинава се очекува земјата да ја посетат над шест милиони туристи

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close