Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Web_АктуелноМакедонија.СлајдерОпштествоХроникаХроника.Портал

Акциска контрола во угостителски објекти во Арачиново, приведено едно лице

Во полициска акциска контрола во угостителски објекти на подрачјето на скопско Арачиново, вчера е лишен од слобода А.Д.(40), вработен во еден од локалите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close