Македонија.СлајдерОпштество

Академијата за судии и јавни обвинители одбележува 15 години постоење

По повод 15 години од постоењето на Академијата за судии и јавни обвинители, денеска во хотелот „Хилтон“ ќе се одржи свечен прием на кој ќе се обратат претставници на Владата, на правосудството и на дипломатскиот кор во земјава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close