Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Македонија.ПорталОпштество

АД ЕСМ со акција за пошумување и собирање стара хартија

Вработените на АД ЕСМ во сите капацитети низ државата денеска одржаа работна акција во рамки на која се засадуваа дрвја и се собираше стара хартија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close