0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

АД ЕСМ до утре ќе поднесе понуда на јавната набавка на ЕВН Хоме

АД ЕСМ најави дека ќе поднесе понуда на јавната набавка на ЕВН Хоме со рок до утре.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close