0_Магазин.ПорталДизајн

Адел на насловницата на „Вог“

Во жолтиот фустан, Адел позираше за британското издание на списанието, а во зелено - за американскиот „Вог“. За фотографиите објавени покрај нејзиното интервју, таа носи и елегантна кошула и јакна. Меѓу другото, таа позира и во тесен црн фустан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close