0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Автомобил падна во езерцето во Градски парк, нема повредени

Автомобил „пежо“ со скопски таблички паднал во езерцето во Градскиот парк. Повредени нема.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close