0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Австрија: Угостител наплаќа 149 евра за шницла за доставувачите на енергија

Матлшвајгер посочува дека овие цени, секако, не ги засегаат редовните гости, туку се наменети само за доставувачите на струја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close