ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Австрија за бесплатните тестови за  Ковид-19 годинава потроши 1,6 милијарди евра

Бесплатните тестови за Ковид-19 ќе ја чинат Австрија оваа година 1,6 милијарди евра, објави Министерството за финансии

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close