0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Австралиецот Стаблети – Кук постави нов светски рекорд на 200 метри градно

Мојата крајна цел се Олимписките игри 2024 во Париз и што и да се случи дотогаш ќе се обидам да уживам во пливањето, изјави новиот светски рекордер во дисциплината 200 метри грбно.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close