СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Авганистанки протестираа пред Амбасадата на Иран во Кабул

Талибанците денеска пукаа во воздух за да ги растераат жените, кои пред Амбасадата на Иран во Кабул изразуваа поддршка на Иранките кои со денови протестираат

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close