Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Магазин.ПорталМагазинСцена

„Аватар 2“ шести на листата филмови со најголема заработка на светот

Овој режисер сега зазема три места на топ-10 списокот - оригиналниот „Аватар“ и на „Титаник“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close