0_Магазин.ПорталВидеоСцена

„АББА“ објавија и трета песна од претстојниот албум

Бендот сега ја објави и третата песна од новата компилација. Нумерата е насловена „Just a Notion“ и го носи добро познатиот звук на шведскиот легендарен состав.

Back to top button
Close
Close