Дописници МКДПолитички партии

АА: Тетово стана опасно место за живеење

Настанот со петгодишното дете повредено поради кучиња скитници од Алијансата за Албанците на денешната прес-конференција истакнаа дека Тетово стана опасно емсто за живеење.

Back to top button
Close
Close