• A-
  • A
  • A+
E premte, 24 Nëntor 2017, 

Një sulmues i panjohur theri me thikë disa persona në qytetin finlandez Turku

Një sulmues i panjohur theri me thikë disa persona në qytetin finlandez Turku

Helsinki, 18 korrik 2017 (MIA) - Disa persona janë shpuar me thikë sot në qytetin finlandez Turku, kumtoi policia.

Policia arrestoi një person pas sulmit. Gazeta lokale publikoi se një persona ka vdekur si pasojë e sulmit. hr/bsh/16:32

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.Mozaik

Pema Krishtlindjes e goditur nga vetëtima, arriti në Vatikan

Pema e Krishtlindjes që para disa viteve në Poloni...

Kendall Jenner rrëzon nga froni Giselen Bundschen si modelja më e paguar në botë

Kendall Jenner ka rrëzuar nga pozita e parë Gisele...

Muhamed - emri më i përdorur në Vjenë

Në listën zyrtare të emrave më të pëlqyer për fëmi...

Dua Lipa mahnit publikun në Meksikë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa po ...

Sharapovës i kanosen shtatë vjet burg

Tenistja ruse Marija Sharapova po përballet me aku...