• A-
  • A
  • A+
E hënë, 26 Qershor 2017, 

Paralajmërime

MIA Paralajmërime Maqedoni

MIA Paralajmërime Maqedoni

27 qershor 2017 Shkup - Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi do të takohe... më tepër...

 
MIA Paralajmërime - botë

MIA Paralajmërime - botë

26 qershor 2017 Tiranë - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të Shqipërisë do të kumtoijë rezultatet fil... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

26 qershor 2017 Shkup -  Eurokomisari për politikë evropiane të fqinjësisë dhe negociata për zgjeri... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

25 qershor 2017 Shkup - Myslimantë festojnë Fitër Bajramin. Shkup - Kryetari i komunës së Butelit,... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni (PLT)

MIA Paralajmërime - Maqedoni (PLT)

24 qershor 2017 Beograd - Presidenti i RM-së, Gjorge Ivanov do të realizojë takim me presidentin e ... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

24 qershor 2017 Beograd - Presidenti i RM-së, Gjorge Ivanov do të realizojë takim me presidentin e ... më tepër...

MIA paralajmërime - Maqedoni

MIA paralajmërime - Maqedoni

24 qershor 2017 Shkup - Legis dhe Ambasada e parë për fëmijë në botë MEGJASHI do të mbajnë konferen... më tepër...

MIA Paralajmërime Maqedoni

MIA Paralajmërime Maqedoni

23 qershor 2017 Shkup - Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi do të takohet... më tepër...

MIA Paralajmërime - botë

MIA Paralajmërime - botë

23 qershor 2017 (MIA) Athinë - Presidenti bullgar, Rumen Radev do të shkojë për vizitë dyditëshe n... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

23 qershor 2017 Shkup - Vizitë zyrtare e Borge Brende, ministër i Punëve të Jashtme të Mbretërisë s... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

22 qershor 2017 Shkup - Kuvendi i Republikës së Maqedonisë do të mbajë seancën e pestë. (Salla "Maq... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

22 qershor 2017 Shkup - Kuvendi i Republikës së Maqedonisë do të mbajë seancën e pestë. (Salla "Maq... më tepër...

MIA Paralajmërime Maqedoni (PLT)

MIA Paralajmërime Maqedoni (PLT)

21 Qershor 2017  Shkup - Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi do të takohe... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

21 Qershor 2017  Shkup - Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi do të takohe... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

21 Qershor 2017  Shkup - Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi do të takohe... më tepër...

MIA Paralajmërime Maqedoni

MIA Paralajmërime Maqedoni

20 qershor 2017 Sofje - Delegacioni qeveritar i kryesuar nga kryeministri Zoran Zaev për vizitë zyr... më tepër...

MIA Paralajmërime - Maqedoni

MIA Paralajmërime - Maqedoni

20 qershor 2017 Shkup - Seancë e Komisionit për transport dhe lidhje dhe ekologji. (Salla 4/11:00) ... më tepër...

Mozaik

Pensionohet Daniel Day-Lewis

Fituesi i trefishtë i Çmimit Oscar, Daniel Day-Lew...

Era Istrefi sjell koleksionin e saj të llaqeve për thonj

“SinfulColors” janë llaqet që këngëtarja Era Istre...

Nga Polonia me kalë për pelegrinazh në Jerusalem

Polaku Kristian Bergier ka marrë rrugën e pelegrin...

Dua Lipa: Shqipja është gjuhë shumë e bukur

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa dje është lidhur dre...

Ndahet nga jeta stilistja Carla Fendi

Bota e modës në zi, ndahet nga jeta stilistja Carl...